Rezervace a ceník

Ceník

Ceny jednotlivých kurzů plavání se mohou během roku lišit, protože každý kurz může obsahovat jiný počet lekcí. Vždy počítejte s tím, že cena jedné lekce plavání je 290 Kč. Většina kurzů obsahuje devět, deset nebo jedenáct lekcí, není to ovšem pravidlem a lekcí může být v kurzu více nebo méně. 

Jedna lekce: 290 Kč
Kurz devíti lekcí: 2 610 Kč
Kurz deseti lekcí: 2 900 Kč
Kurz jedenácti lekcí: 3 190 Kč
Konkrétní částku kurzovného naleznete v sekci rezervace u aktuálně vypsaných kurzů.

Nabízíme dárkový poukaz na kurz plavání. Sami si zvolte částku poukazu, kterým chcete obdarovat. Platnost poukazu je jeden rok od data vystavení. Pro poukázku a další informace nás kontaktujte na info@poplaveme.cz

Slevy z kurzovného: Slevu poskytujeme pouze pro dvojčata a to 500 Kč z jednoho kurzovného, druhé kurzovné hradíte v plné výši.

Ukázkové lekce: Neposkytujeme.

Platby jednotlivých lekcí: Neakceptujeme, možná je pouze platba celkového kurzovného.

Náhrady zmeškaných lekcí: Neposkytujeme.

 

 

Plavecké kurzy květen- červen 2024

Úterní kurzy- začínají 7. 5. 2024 a končí 11. 6. 2024. Kurz obsahuje šest lekcí.                                                                            Cena kurzovného je 1 740 Kč.

Středeční kurzy- začínají 8. 5. 2024 a končí 12. 6. 2024. Kurz obsahuje šest lekcí.                                                                            Cena kurzovného je 1 740 Kč.

Čtvrteční kurzy- začínají 9. 5. 2024 a končí 13. 6. 2024. Kurz obsahuje šest lekcí.                                                                            Cena kurzovného je 1 740 Kč.

Plavání s tatínky– víkendové tatínkovské plavání je určeno pouze pro dětičky s pánským doprovodem. Je jedno jestli dítě přijde s tatínkem, strýčkem nebo dědečkem, důležité je, aby doprovod dítěte byl starší osmnácti let a dítě na něj bylo zvyklé. Cena za jednu lekci je 300 Kč (platí se v hotovosti instruktorce). Pro rezervaci na tatínkovské plavání nemusíte být naším klientem a navštěvovat kurzy dětského plavání, tyto lekce jsou otevřené všem.  

Rezervace místa v kurzu provádějte pomocí rezervačního formuláře, který naleznete níže. Ve formuláři jsou uvedeny všechny věkové kategorie a vypsané termíny. Pokud je u kurzu uvedeno, že je plně obsazen, znamená to, že je kapacita naplněna a po odeslání rezervace vás povedeme, jako náhradníky.

Po letních prázdninách začnou kurzy opět od září 2024. Přednostní rezervace nepřijímáme, vyčkejte spuštění rezervací na našem webu.

Rezervace

Rezervační formulář

Ke stažení

Potrvzení o bezinfekčnosti 3-6let

stažení formuláře …

Příspěvky od zdravotní pojišťovny

Nezapomeňte na možnost příspěvku na plavání a pohybové aktivity od zdravotní pojišťovny. Některé pojišťovny již přijímají faktury a účtenky on-line, nemusíte tak na pobočku. Pro proplacení využijete fakturu za uhrazený kurz plavání:

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR až 1500 Kč
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/cviceni-a-plavani-s-kojencem

Všeobecná zdravotní pojišťovna 500-800 Kč podle věku dítěte
https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/deti/pohybove-aktivity

Vojenská zdravotní pojišťovna 400 Kč
https://www.vozp.cz/plavani

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 1000 Kč
https://www.cpzp.cz/preventivni-program/4

Oborová zdravotní pojišťovna 500 Kč
https://www.ozp.cz/benefity/kupon-na-preventivni-aktivity-az-500-kc

Revírní bratrská pokladna 500 Kč
https://www.rbp213.cz/cs/pojistenci/bonusy-a-prevence/preventivni-a-bonusovy-program/deti-a-
mladez-do-18-let/a-910/#