Rezervace a ceník

Ceník

Ceny jednotlivých kurzů plavání se mohou během roku lišit, protože každý kurz může obsahovat jiný počet lekcí. Vždy počítejte s tím, že cena jedné lekce plavání je 290 Kč. Většina kurzů obsahuje devět, deset nebo jedenáct lekcí, není to ovšem pravidlem a lekcí může být v kurzu více nebo méně. 

Jedna lekce: 290 Kč
Kurz devíti lekcí: 2 610 Kč
Kurz deseti lekcí: 2 900 Kč
Kurz jedenácti lekcí: 3 190 Kč
Konkrétní částku kurzovného naleznete v sekci rezervace u aktuálně vypsaných kurzů.

Nabízíme dárkový poukaz na kurz plavání. Sami si zvolte částku poukazu, kterým chcete obdarovat. Platnost poukazu je jeden rok od data vystavení. Pro poukázku a další informace nás kontaktujte na info@poplaveme.cz

Slevy z kurzovného: Slevu poskytujeme pouze pro dvojčata a to 500 Kč z jednoho kurzovného, druhé kurzovné hradíte v plné výši.

Ukázkové lekce: Neposkytujeme.

Platby jednotlivých lekcí: Neakceptujeme, možná je pouze platba celkového kurzovného.

Náhrady zmeškaných lekcí: Neposkytujeme.

 

 

Plavecké kurzy září – listopad 2024

Úterní kurzy – začínají 3. 9. 2024 a končí 5. 11. 2024. Kurz obsahuje deset lekcí.                                                                               Cena kurzovného je 2 900 Kč.

Středeční kurzy – začínají 4. 9. 2024 a končí 6. 11. 2024. Kurz obsahuje deset lekcí.                                                                         Cena kurzovného je 2 900 Kč.

Čtvrteční kurzy – začínají 5. 9. 2024 a končí 7. 11. 2024. Kurz obsahuje deset lekcí.                                                                        Cena kurzovného je 2 900 Kč.

Plavání s tatínky – víkendové tatínkovské plavání je určeno pouze pro dětičky s pánským doprovodem. Je jedno jestli dítě přijde s tatínkem, strýčkem nebo dědečkem, důležité je, aby doprovod dítěte byl starší osmnácti let a dítě na něj bylo zvyklé. Cena za jednu lekci je 300 Kč (platí se v hotovosti instruktorce). Pro rezervaci na tatínkovské plavání nemusíte být naším klientem a navštěvovat kurzy dětského plavání, tyto lekce jsou otevřené všem.  

Maminkovské plavání – víkendové plavání pro děti od šesti měsíců do jednoho roku jsou koncipované, jako výuka základních dovedností, které potřebujeme při „plavání“ s dětmi do jednoho roku věku znát. Osvojíte si metodiku přijímání vody na obličej děťátka, naučíte se, jak efektivně posilovat svaly ve vodě. Ukážeme vám, jak na skoky do vody, případně jak děťátko správně potápět. Dále si ukážeme, které plavecké pomůcky jsou vhodné pro danou věkovou skupinu a jak je správně použít. Cena za jednu lekci je 300 Kč (platí se v hotovosti instruktorce).   

Rezervace místa v kurzu provádějte pomocí rezervačního formuláře, který naleznete níže. Ve formuláři jsou uvedeny všechny věkové kategorie a vypsané termíny. Pokud je u kurzu uvedeno, že je plně obsazen, znamená to, že je kapacita naplněna a po odeslání rezervace vás povedeme, jako náhradníky.

Po letních prázdninách začnou kurzy opět od září 2024. Přednostní rezervace nepřijímáme, vyčkejte spuštění rezervací na našem webu. Rezervace pro stávající klienty budou spuštěny v pátek 19. 7. od 08:00 hod. Zbylá místa budou nabídnuta širší veřejnosti od neděle 21. 7. 2024 od 09:00 hod. V době vyhrazené rezervacím pro stávající klienty bude web zaheslován, tedy pro širší veřejnost nepřístupný.    

 

Rezervace

Rezervační formulář

Ke stažení

Potrvzení o bezinfekčnosti 3-6let

stažení formuláře …

Příspěvky od zdravotní pojišťovny

Nezapomeňte na možnost příspěvku na plavání a pohybové aktivity od zdravotní pojišťovny. Některé pojišťovny již přijímají faktury a účtenky on-line, nemusíte tak na pobočku. Pro proplacení využijete fakturu za uhrazený kurz plavání:

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR až 1500 Kč
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/cviceni-a-plavani-s-kojencem

Všeobecná zdravotní pojišťovna 500-800 Kč podle věku dítěte
https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/deti/pohybove-aktivity

Vojenská zdravotní pojišťovna 400 Kč
https://www.vozp.cz/plavani

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 1000 Kč
https://www.cpzp.cz/preventivni-program/4

Oborová zdravotní pojišťovna 500 Kč
https://www.ozp.cz/benefity/kupon-na-preventivni-aktivity-az-500-kc

Revírní bratrská pokladna 500 Kč
https://www.rbp213.cz/cs/pojistenci/bonusy-a-prevence/preventivni-a-bonusovy-program/deti-a-
mladez-do-18-let/a-910/#